CYBER MONDAY CYBER MONDAY

Zgarnij najlepsze promocje
zanim zrobią to inni

Sprawdź promocje

Zapisz się do newslettera i zyskaj
kod promocyjny
godzinę przed innymi.

Dlaczego warto!

Produkty do 70% taniej

Ponad 10 000 sztuk produktów
biorących udział w promocji

Tylko w poniedziałek 29.11

Cyber Monday 2021
- co musisz o nim wiedzieć?

Dowiedz się wszystkiego o Cyber Monday oraz Cyber Week. Poznaj więcej możliwości na oszczędzanie w trakcie zakupów.
Cyberponiedziałek to kolejna, po Czarnym Tygodniu, okazja na zdobycie wymarzonego urządzenia w okazyjnej cenie. Niniejszy tekst pozwoli Ci się zorientować kiedy to nastąpi oraz dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji o Cyber Monday.

Cyber Monday 2021 - kiedy nastąpi?

Cyber Monday może wydawać się mniej popularnym “młodszym bratem“ Black Friday/Week, jednak nie skreślajcie tego wydarzenia przedwcześnie! Warto mieć rękę na pulsie i wziąć w nim udział. Z każdym rokiem wzrasta ilość sklepów uczestniczących w tej akcji, a dodatkowa szansa na złapanie oferty z okazyjną ceną jest czymś, obok czego nie można przejść obojętnie.
Tegoroczny Cyber Monday w sklepie Morele.net będzie miał miejsce 29 listopada, a więc dzień po zakończeniu akcji Black Week w naszym sklepie. Dodatkowy dzień na produkty w promocyjnych cenach? Brzmi świetnie. Należy jednak pamiętać o limitowanej ofercie artykułów i kierować się szybkością w działaniu, aby móc cieszyć się nowym urządzeniem w niskiej cenie.

Co to jest Cyber Monday i Cyber Week?

Cyber Monday jest bardzo podobny w swoich głównych założeniach do Black Friday. Są jednak pewne różnice pomiędzy tymi wydarzeniami. Cyber Monday to święto sklepów głównie internetowych. Nie uświadczysz w czasie jego trwania, kolejek ludzi koczujących przed sklepem stacjonarnym, lub tłumów szturmujących półki sklepowe. Tutaj głównym odbiorcą jest internauta, który swoje zakupy przeprowadza z poziomu wygodnego fotela.
Cyber Week natomiast, jest odpowiedzią sklepów na niezadowolenie klientów, którzy obawiają się, że Cyber Monday to za mało na sensowne zakupy. Sklepy internetowe, chcąc wyjść klientowi z pomocą, przedłużają czas trwania Cyberponiedziałku o cały tydzień, co zmienia Cyber Monday w Cyber Week. Jest to także dobre rozwiązanie dla samego sklepu, ponieważ pozwala na rozłożenie ogromnej oferty przecenionych artykułów w czasie, co następnie przekłada się na przejrzystsze przedstawienie oferty i ułatwienie nawigowania wśród setek artykułów samemu odbiorcy.

Co kupić na Cyber Monday?

Okazji zakupowych z pewnością nie zabraknie w trakcie trwania Cyber Poniedziałku. Choć do rozpoczęcia akcji pozostał grubo ponad miesiąc i za wcześnie jest na pokuszenie się o konkrety, to z pewnością możemy spodziewać się wielu promocji. Najczęściej obniżenie cen dotyczy elektroniki użytkowej, podzespołów komputerowych, sprzętów AGD, smartfonów i wielu innych artykułów. Dokładne informacje z pewnością będą pojawiać się tuż przed rozpoczęciem akcji, zatem polecamy uważne obserwowanie kanałów informacyjnych sklepów.

Co kupić podczas Black Week?

Czy istnieje jednak konkretna instrukcja, która pokieruje nas przez szał zakupowy i pozwoli oszczędzić jak najwięcej? To wątpliwe, są jednak ogólne porady o których warto jest pamiętać. Podczas trwania Czarnego Tygodnia, warto jest poczynić zakupy nie tylko prezentów świątecznych, ale także wszelakiego sprzętu elektronicznego. Komputery, sprzęt RTV, AGD, smartfony, konsole i wiele, wiele innych urządzeń jest masowo przecenianych, dlatego też czas trwania Black Week to idealna pora na wymianę telefonu lub zakup nowego procesora.

Black Friday, a Cyber Monday - różnice

Zarówno Black Friday, jak i Cyber Monday łączą dwa punkty wspólne: doskonałe okazje cenowe oraz bogaty wybór produktów, które obejmują. W związku z tym, część osób zaczęła używać obu tych pojęć zamiennie. Jest to jednak błąd, ponieważ obie te akcje cechują pewne różnice, które decydują o tym, że nie można między nimi postawić znaku równości.
Black Friday to ogólnoświatowa akcja, która początek miała na terenie Stanów Zjednoczonych. W trakcie jej trwania, upusty cenowe dotyczą nie tylko sklepów internetowych, ale także stacjonarnych. Black Friday jest momentem największych obniżek cen, natomiast niektóre sklepy decydują się na rozciągnięcie akcji na cały tydzień - wtedy mowa jest o tzw. Black Week.
Cyber Monday to moment akcji promocyjnych organizowanych przez sklepy internetowe. Brylują tu promocje mniejszych sklepów, które to właśnie w tym czasie mają okazję przebić się do świadomości klienta. Cyber Monday to święto każdego, któ ponad konieczność osobistego odwiedzenia sklepu, ceni sobie zakupy z poziomu wygodnego fotela lub kanapy, używając przy tym komputera, smartfona lub tabletu.
Obie akcje to doskonały moment na zakup interesującego produktu w najlepszej cenie. W związku z tym, polecamy być na bieżąco i uważnie obserwować wszelkie powiadomienia o nadchodzących wielkimi krokami obu wydarzeniach - dzięki temu, nie przegapisz żadnej ważnej informacji i będziesz przygotowany do zakupów.