Witaj w świecie
zipro!

Dołącz do nas!

ZIPRO - IT'S TIME! WITAJ W ŚWIECIE ZIPRO!

W ofercie ZIPRO znajdziesz wszystkie niezbędne elementy wchodzące w skład Twojej domowej siłowni.

Bez względu na przestrzeń, którą dysponujesz masz do wyboru szeroki asortyment rowerów mangentycznych i spinningowych, orbitreków, bieżni a także wioślarzy. Naszą ofertę uzupełniają drobne akcesoria, które pomogą Ci wykonać pełen trening siłowy bez wychodzenia z domu.

Dzięki ZIPRO optymalizujesz swój cenny czas.

Poznaj nasze rowery

Rower stacjonarny jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń fitness do treningu w domu. Ćwiczenie na nim ma pozytywny wpływ na ciśnienie krwi, poprawia krążenie i zwiększa pojemność płuc. Dodatkowo wspomaga spalanie tłuszczu.

W ofercie ZIPRO znajdziesz dwa rodzaje rowerków: magnetyczne i spinningowe. Ich solidna konstrukcja daje dużą nośność roweru. Wygoda nawet w czasie długich sesji zapewniona jest przez ergonomiczne siodełka. Wybrane modele posiadają nowoczesny komputer z dużym, jasnym i czytelnym wyświetlaczem. Dodatkowo posiadają kompatybiność z iConsole+ i Kinomap.

Poznaj nasze orbitreki

Eliptyczny trenażer, zwany Orbitrekiem jest bardzo skutecznym urządzeniem do treningu kardio. Orbitreki są bardzo przyjazne naszym stawom oraz mięśniom na całym ciele, które są równomiernie obciążone. To, co odróżnia je od innych przyrządów treningowych, to fakt, że oszczędzają nasze plecy i stawy.

Nasz sprzęt wyróżnia się nowoczesnym, dynamicznym designem i starannym wykonaniem. Dzięki swoim wymiarom idealnie sprawdzi się nawet w małych mieszkaniach. Poszczególne modele zawierają m.in. dotykowe sensory pulsu czy nowoczesny komputer z dużym, jasnym i czytelnym wyświetlaczem.

Poznaj nasze bieżnie

Bieżnia jest popularnym trenażerem stymulującym naturalny ruch - chodzenia i biegania. Można na niej spalić więcej kalorii niż na jakimkolwiek innym sprzęcie. Dodatkowo bieżna wzmacnia serce, a także pomaga zrzucić wagę i wzmocnić mięśnie ciała.

Główną zaletą bieżni jest możliwość ćwiczenia w domu bez względu na pogodę i porę roku. Funkcje bieżni można swobodnie ustawiać; wszystko zostaje zmierzone i skontrolowane. Nasze bieżnie mają elektryczną i elektroniczną regulację nachylenia terenu (od 0 do 20 % stopni). Ich zakres prędkości waha się od 0,8 do 25 km/h.

Charakteryzują się nowoczesnym designem a także dzięki funkcji systemowej można je szybko złożyć i schować w dowolnym miejscu, dzięki czemu optymalizujemy naszą domową przestrzeń.

Nowoczesny system amortyzacji redukuje drgania a szerokie pasy biegowe zapewniają komfort i satysfakcję z ćwiczeń. Odpowiednia amortyzacja ma kluczowy wpływ na zdrowie użytkownika - pomaga chronić stawy, które podczas biegania są szczególnie narażone na urazy.

Poznaj nasze akcesoria

Uzupełnieniem oferty ZIPRO jest szeroka kolekcja akcesoriów treningowych. Dzięki nim jesteś w stanie dopełni trening obwodowy a także wykonywać krótkie serie ćwiczeń tylko na wybranym elemencie.

Nasze produkty mają nowoczesny design i kolorystykę odnoszącą się do DNA marki. Każdy z nich jest dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Poznaj nasze pozostałe produkty

W ofercie ZIPRO można znaleźć także ergometry wioślarskie, potocznie zwanymi wioślarzami, steppery i climbery.

Każdy z tych produktów charakteryzuje się nowoczesnym designem a także starannym wykonaniem. Dzięki możliwości składania, można je z łatwością zoptymalizować z nasza domową przestrzenią.

Zipro Instagram YouTube Facebook