Ciesz się świętami z RTX.

Skorzystaj z wyjątkowych ofert.

Świętuj okres świąteczny z fantastycznym ulepszeniem. Ciesz się niezrównaną wydajnością i funkcjami dzięki kartom graficznym GeForce RTX™ z serii 40, laptopom, komputerom stacjonarnym i monitorom G-SYNC®, stworzonym, aby odmienić każde wrażenia. Są one wspomagane przez AI, dzięki czemu możesz grać, tworzyć i zwiększać produktywność jak nigdy wcześniej.
GeForce RTX Studio
Absolutnie najlepsza platforma dla graczy i twórców

Oparta na układach GeForce RTX z serii 40 oraz DLSS 3

Najnowocześniejsze układy graficzne
Architektura NVIDIA Ada Lovelace
Realistyczna i wciągająca grafika
Rdzenie dedykowane ray tracingowi
Wydajność akcelerowana SI
NVIDIA DLSS 3
Responsywność, która daje wygraną
Platforma NVIDIA Reflex o niskich opóźnieniach
Stworzone z myślą o strumieniowaniu
Enkoder NVIDIA
Głos i wideo wzbogacone SI
RTX Video Super Resolution oraz NVIDIA Broadcast
Podkręć swoją kreatywność
NVIDIA Studio
Wydajność i niezawodność
Sterowniki Game Ready oraz Studio

Świąteczne oferty GeForce RTX

Karty graficzne

Graj w najnowsze gry i korzystaj z aplikacji do kreatywnej pracy, ciesząc się realistyczną grafiką opartą na ray tracingu i niesamowitym wzrostem wydajności napędzanym przez sztuczną inteligencję, jaki oferuje NVIDIA DLSS 3.

Laptopy

Układy GPU GeForce RTX z serii 40 napędzają najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Co więcej, technologie Max-Q korzystają z możliwości AI, tworząc potężne urządzenia, które są smukłe i ciche oraz zapewniają długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym.

Komputery stacjonarne NVIDIA Studio

Uwolnij swoją kreatywność dzięki geforceom i komputerom stacjonarnym NVIDIA Studio, stworzonym specjalnie dla twórców i wstępnie skonfigurowanym, aby wykorzystać wszystkie zalety NVIDIA Studio. Ciesz się akceleracją RTX i AI w najlepszych aplikacjach kreatywnych, technologią sterowników Studio zapewniającą maksymalną stabilność oraz zestawem wyjątkowych narzędzi Studio, aby tworzyć swoje projekty w rekordowo krótkim czasie.

Komputery stacjonarne

Komputery stacjonarne z układem GeForce RTX z serii 40 są gotowe na wszystkie wyzwania związane z grami i kreatywnością. Ciesz się niezwykle realistycznymi wirtualnymi światami, grami z ultrawysokim poziomem FPS i najniższymi opóźnieniami.

Monitory G-SYNC

Wyświetlacze NVIDIA G-SYNC są rygorystycznie testowane pod kątem utrzymywania najwyższych standardów. Zyskaj płynną i pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu oprawę wizualną, przełomową technologię i ultrawysokie częstotliwości odświeżania, aby uzyskać niezrównaną wydajność.