Komputery
GeForce RTX™

ABSOLUTNIE DOSKONAŁY
RAY TRACING

Wyłącznie platformę NVIDIA RTX wyposażono w dedykowane rdzenie RT odpowiadające za ray tracing i rdzenie Tensor na potrzeby przetwarzania SI, pozwalając rewolucyjnym technikom działać z przełomową szybkością.

GRY

Przenieś się do tętniącej życiem metropolii przyszłości – Night City – dysponując mocą platformy GeForce RTX. Zastosowane techniki: odbicia, okluzja otoczenia, cienie i rozproszone globalne oświetlenie oparte na ray tracingu oraz DLSS.

Wskocz na pokład bitewnego autobusu i walcz, aby pozostać ostatnim na placu boju lub współpracuj, aby stworzyć swój świat marzeń dzięki kartom GeForce RTX. Zastosowane techniki: odbicia, okluzja otoczenia i cienie oparte na ray tracingu oraz DLSS.

Buduj, twórz i eksploruj swoje światy w Minecraft jak nigdy wcześniej – dzięki technologii RTX. Zastosowane techniki: odbicia, cienie i globalne oświetlenie oparte na ray tracingu oraz DLSS.

Zobacz Watch Dogs: Legion na platformie GeForce RTX i bądź świadkiem niedalekiej przyszłości Londynu w pełnej krasie. Zastosowane techniki: odbicia oparte na ray tracingu oraz DLSS.

RAY TRACING

Ray tracing to Święty Graal grafiki komputerowej. Technika ta pozwala symulować fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.

Akceleracja SI techniki DLSS

MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.

NVIDIA Deep Learning Super Sampling (DLSS) to przełomowa technika renderowania oparta na SI, zwiększająca częstotliwość generowania klatek, która zapewnia bezkompromisową jakość obrazu wykorzystując rdzenie Tensor, odpowiadające za przetwarzanie SI na układach GPU GeForce RTX. Udostępnia to dodatkową wydajność pozwalającą na podniesienie ustawień jakości i rozdzielczości, aby zapewnić niezwykłe wrażenia wizualne. Rewolucja SI wkroczyła do świata gamingu.

* Materiał zarejestrowany na karcie RTX 2060 w rozdzielczości 3840 × 2160 i maksymalnych ustawieniach.

RTX. IT'S ON.

Graj w największe współczesne hity jak nigdy dotąd, ciesząc się doskonałą jakością graficzną zapewnianą przez ray tracing w czasie rzeczywistym, a także niewiarygodną wydajnością dzięki opartej na SI technice DLSS. RTX. It’s On.