PREYON
PREYON
PREYON
PREYON

Zawsze gotowe do ataku

PREYON Brown All Claw

Wyposażona w przełączniki Gateron klawiatura mechaniczna PREYON Brown All Claw to uniwersalny sprzęt do wszechstronnych zastosowań. Jej największą zaletą są aż trzy tryby łączności: wireless 2,4 GHz, Bluetooth (możliwość przełączania się między trzema urządzeniami) oraz przewodowo. Charakterystyka przełączników Gateron Brown sprawia, że ta niewielka klawiatura to urządzenie na tyle wszechstronne, by móc zaskakiwać możliwościami nawet bardziej wybrednych użytkowników.

PREYON Owl Wireless

PREYON Owl Wireless to przede wszystkim bezprzewodowa myszka gamingowa wyposażona w precyzyjny sensor Pixart 3335 o maksymalnej czułości 16 000 DPI. Mimo zastosowania pojemnego akumulatora, Owl Wireless waży zaledwie 85 gramów. W przypadku rozładowania baterii wystarczy podłączyć ją do komputera kablem i korzystać z niej dalej. Myszka jest zawsze gotowa do pracy i zapewnienia najlepsze doznania z rozgrywki.

PREYON Storm Fly

Słuchawki gamingowe z doskonałymi parametrami technicznymi, a do tego z podświetleniem oraz mikrofonem do komunikacji bez żadnych zakłóceń i szumów? Taką propozycją jest model Storm Fly! To słuchawki nauszne przeznaczone przede wszystkim dla graczy o dużych wymaganiach. Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz i impedancja na poziomie 32 Om oraz wsparcie dla dźwięku przestrzennego 7.1 zapewniają doskonałe wrażenia.

PREYON Eagle Scream

Mikrofon gamingowy powinien oferować czysty i wyrazisty dźwięk, aby nasi rozmówcy byli w stanie usłyszeć nas w wyśmienitej jakości. PREYON Eagle Scream to mikrofon ze statywem biurkowym i składanym wysięgnikiem w zestawie. Aluminiowa obudowa urządzenia skrywa m.in. przycisk wyciszenia, pokrętła regulacji głośności, podświetlenie RGB i wejście mini jack 3,5 mm dla słuchawek. Przy PREYON Eagle Scream możesz zapomnieć o dodatkowych inwestycjach.