AMD RadeonX 6000 Series graphics cards
AMD Arrow

POSTAW NA WYDAJNOŚĆ I WYGRYWAJ

Dla każdego gracza. Każda gra. Każda klatka. Oparte na rewolucyjnej architekturze AMD RDNA™ 2. 

Potężna wydajność

Karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6800 zapewniają ultrawysoką liczbę klatek na sekundę i poważną rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Zdobądź największe doświadczenie w grach dzięki nowym potężnym jednostkom obliczeniowym, nowatorskiej pamięci podręcznej AMD Infinity oraz do 16GB dedykowanej pamięci GDDR6. A w połączeniu z procesorem AMD Ryzen™ serii 5000 do komputerów stacjonarnych, technologia AMD Smart Access Memory oferuje nowy poziom wydajności w grach.

Żywy obraz

Karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6800 wciągają w akcję dzięki immersyjnym technologiom gamingowym i obsłudze pakietu DirectX® 12 Ultimate. Ciesz się grami z realistycznym oświetleniem, cieniami i odbiciami oraz bogactwem detali dzięki funkcjom DirectX® Raytracking (DXR), variable rate shading (VRS) i AMD FidelityFX zoptymalizowanym pod kątem architektury AMD RDNA™ 2.

Lepsze doznania

Najwyższa responsywność i płynność w grach zostały jeszcze udoskonalone dzięki technologii gamingowej o niskim opóźnieniu AMD Radeon Anti-Lag i AMD Radeon Boost.1, 2 Popraw doznania w grach dzięki najnowszej technologii HDMI™ 2.1 VRR, słuchawkom VR z obsługą USB-C™ czy ponad 1250 monitorom gamingowym z obsługą technologii AMD FreeSync™.3 

Jedno gamingowe DNA dla komputerów i konsol 

Architektura AMD RDNA™ 2 stanowi podstawę gamingowych komputerów stacjonarnych i konsol kolejnej generacji. To fundament zbliżającej się rewolucji w grafice gier PC i gier w chmurze. AMD RDNA™ 2 poprawia i ujednolica efekty wizualne i rozgrywkę na różnych platformach multigamingowych jak żadna wcześniejsza architektura graficzna.