NVIDIA Powers
the World's AI.
And Yours.

GEFORCE RTX
Najlepsze komputery AI wyposażone są w układy GPU NVIDIA GeForce RTX™. Wynika to z faktu, że każdy układ GPU RTX zawiera taką samą technologię jak ta, która napędza wiodące na świecie innowacje w zakresie AI i umożliwia niezwykłe rzeczy. Od nauki przez pracę po rozrywkę – AI na RTX daje Ci najbardziej zaawansowane możliwości związane z AI dostępne na komputerach z systemem Windows.
Komputery AI PC
Uzyskaj najwyższą wydajność w ponad 500 aplikacjach i grach z akceleracją AI.
Obraz wzbogacony
przez AI
Płynne strumieniowanie, najszybsza edycja i ulepszone wideokonferencje.
Najlepsze w swojej
klasie
Zwiększ wydajność nauki dzięki akcelerowanym przez AI aplikacjom STEM dla uczniów i studentów.
Bezpieczeństwo na
poziomie urządzenia
Twoje dane są bezpieczne na Twoim urządzeniu – bez połączenia internetowego.

Zwiększ wydajność

Programowanie
30X
Szybsze trenowanie modeli AI
Granie
8X
Wyższy poziom FPS we
współczesnych grach
Tworzenie
13X
Szybsze generowanie obrazów
W porównaniu z laptopem bez układu GPU GeForce RTX. Sprzęt: karta graficzna GeForce RTX 4060 do laptopów do 140 W TGP. | Szybsze trenowanie modeli: trenowanie AI TensorFlow/ResNet50 zgodne z MLPerf na WSL (obrazów na sekundę) w porównaniu z procesorem Intel Core i7 13. generacji ze zintegrowanym układem graficznym. | Wyższy poziom FPS we współczesnych grach: Baldur’s Gate 3 z ustawieniami na poziomie Ultra, tryb superrozdzielczości DLSS „Quality” przy 1080p (średnia liczba klatek na sekundę) w porównaniu z procesorem Intel Core i7 13. generacji ze zintegrowanym układem graficznym. | Szybsze generowanie obrazów: czas potrzebny na wygenerowanie serii 20 obrazów: Stable Diffusion XL z Automatic 1111 w porównaniu z Apple MacBook Pro z kartą M3 Pro.

AI dla Ciebie

Rób wszystko w mgnieniu oka dzięki AI

AI jest odpowiedzią na każdą sytuację, w której potrzebujesz pomocnej dłoni. Wejdź w nową erę wydajności dzięki AI opartej na NVIDIA, która wykona za Ciebie ciężką pracę.

AI wspiera produktywność i rozrywkę

Uzyskaj wsparcie AI

Dzięki AI na RTX codzienne czynności stają się inteligentniejsze, szybsze, bardziej wyraziste i przyjemniejsze – od ulubionych aplikacji po ulubione filmy z AI u Twego boku nic Cię nie powstrzyma.
Twój spersonalizowany chatbot
Uzyskaj indywidualne odpowiedzi z lokalnych plików z aplikacji ChatRTX. Przeszukuj osobiste notatki, pliki i zdjęcia za pomocą poleceń tekstowych lub głosowych wydawanych osobistemu chatbotowi.
Przekształć swój pokój w domowe studio
Podnieś poziom swoich wideokonferencji, rozmów głosowych i transmisji na żywo dzięki redukcji szumów, podmianie tła i innym funkcjom opartym na AI aplikacji NVIDIA Broadcast.
Popraw swoje wrażenia wizualne
RTX Video przekształca internetowe materiały wideo w krystalicznie czyste wideo 4K HDR z superrozdzielczością AI i w wideo HDR w przeglądarkach Chrome, Edge i Firefox oraz w odtwarzaczu VLC.

Kreatywność z AI

Przekuwanie pomysłów w rzeczywistość

Ulepsz tworzone treści dzięki ponad 100 kreatywnym aplikacjom z obsługą AI i akceleracją RTX– takim jak pakiet Adobe Creative Cloud, Blender, Blackmagic Davinci Resolve, OBS Studio i ekskluzywny pakiet narzędzi AI NVIDIA Studio.
Szybkie generowanie obrazów
Generuj obrazy i filmy w Stable Diffusion jeszcze szybciej dzięki układom GPU NVIDIA RTX, akcelerowanym przez NVIDIA TensorRT™.
Maluj z AI
Wykorzystaj AI do przekształcania prostych pociągnięć pędzla w realistyczne obrazy krajobrazów dzięki aplikacji NVIDIA Canvas.
Edycja wideo z wykorzystaniem AI
Turbodoładowany proces edycji wideo dzięki efektom i narzędziom AI w oprogramowaniu DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro i dużo więcej.
Projektowanie 3D oparte na AI
Płynny viewport w czasie rzeczywistym, skalowanie, przyspieszony render i inne funkcje w wiodących aplikacjach do projektowania 3D.

Gry z AI

Gaming napędzany AI

Podnieś jakość rozgrywki dzięki RTX i AI, które zwiększają wszystko, od częstotliwości generowania klatek po wierność odwzorowania. Korzystaj z przenośnych, zaawansowanych laptopów z technologiami Max-Q opartymi na AI optymalizujących wydajność komputera.
Zwiększ wydajność dzięki AI
Maksymalizuj osiągi i jakość w swoich ulubionych grach. NVIDIA DLSS wykorzystuje AI do tworzenia dodatkowych klatek i poprawy jakości obrazu.
Zremasteruj klasykę dzięki RTX
Dzięki NVIDIA RTX Remix możesz z łatwością wyodrębniać zasoby gier, ulepszać materiały za pomocą generatywnej AI i tworzyć niesamowite remastery RTX z pełnym ray tracingiem i DLSS.
Mocne, przenośne i ciche 
Daj zastrzyk energii swojemu laptopowi dzięki zaawansowanemu zestawowi technologii Max-Q opartych na AI, które optymalizują szybkość, moc i akustykę pod kątem maksymalnej wydajności.

AI na potrzeby programowania

Łatwe, bezpieczne i dostępne na urządzeniu

Tworzenie i uruchamianie aplikacji wykorzystujących AI jest łatwiejsze i szybsze dzięki narzędziom NVIDIA i układom GPU RTX - od własnego chatbota na swoim komputerze po trenowanie niestandardowych modeli i wbudowanie AI w gry. Co więcej, dane pozostają na komputerze — nie trzeba ich nigdzie przesyłać.
Powołaj do życia cyfrowe postacie
Podnieś swoje umiejętności związane z tworzeniem gier dzięki NVIDIA ACE. Ożywiaj cyfrowe postacie za pomocą generatywnej AI.
Twój zestaw narzędzi AI
Dostosowuj, optymalizuj i wdrażaj modele AI w aplikacjach na system Windows dzięki narzędziom RTX AI – kompleksowemu zestawowi narzędzi i pakietów SDK.
Twórz z AI
Odkryj setki wstępnie wytrenowanych modeli komputerowego rozpoznawania obrazów oraz mowy i wiele więcej w katalogu NGC. Korzystaj z nich w niezmienionej formie lub dostosowuj je bezpiecznie przy użyciu własnych danych.

Aplikacje wspomagane AI

Wszystkie Twoje ulubione aplikacje są teraz inteligentniejsze

Każdego dnia rośnie liczba aplikacji z AI – a dzięki komputerom wyposażonym w AI RTX możesz je w najlepszy możliwy sposób wykorzystać.