Pokonaj nude NOWA KOLEKCJA PEBBLE 2
KONIEC ZE SCHEMATAMI I MONOTONIĄ! ZAPOMNIJ O NUDNEJ PRZESTRZENI! POZNAJ NOWĄ, SMUKŁĄ I KOMPAKTOWĄ KOLEKCJĘ PEBBLE 2, KTÓRA POMOŻE CI STWORZYĆ MIEJSCE PRACY PRZY KOMPUTERZE, DODAJĄC MU OSOBOWOŚCI! SPRAWDŹ JUŻ TERAZ, W JAKI SPOSÓB MOŻESZ POKONAĆ NUDĘ I WYRAZIĆ SIEBIE.

PERSONALIZUJ NA SWÓJ SPOSÓB

Pebble 2 to możliwość personalizacji nawet 10 przycisków klawiatury oraz głównych przycisków myszki, dzięki Logi Options+. Działaj po swojemu!

Logitech Pebble 2

PRZEŁĄCZANIE SIĘ MIĘDZY URZĄDZENIAMI NIE MOGŁO BYĆ PROSTSZE!

Połącz zestaw Pebble 2 nawet z trzema urządzeniami, a następnie z łatwością przełączaj się między nimi poprzez kliknięcie jednego przycisku! Możesz korzystać z komputera, laptopa czy tabletu jednocześnie! To zupełnie nowy poziom komfortu oraz wygody.

IMPONUJĄCA CISZA

Klikaj i przewijaj w ciszy niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz - dom, kawiarnia czy park. Klawiatura Pebble 2 to ciche kliknięcia przypominające pisanie z laptopa, a myszka to prawie bezszelestne poruszanie się po stronach internetowych podczas klikania czy przewijania. Nie przeszkadzasz sobie oraz innym, a zyskujesz koncentrację i skupienie podczas swojej pracy.

Logitech image
Logitech Pebble 2

W TROSCE O PLANETĘ

Plastikowe elementy w zestawie Pebble 2 Combo zawierają certyfikowany plastik z recyklingu pochodzący od konsumentów — grafitowa klawiatura Pebble Keys 2 K380s: 64% , biała i różowa 49%. Grafitowa mysz Pebble 2 M350s: 76% a biała i różowa 58%

DUET, KTÓRY MOŻESZ ZABRAĆ WSZĘDZIE!

Smukłe, minimalistyczne i idealne do torebki lub plecaka. Dzięki wypracowanej konstrukcji oraz opływowym kształtom, seria Pebble 2 to perfekcyjny towarzysz dla każdego typu podróży – od służbowych wyjazdów, po pracę w kawiarni czy parku. Teraz możesz być produktywny w dowolnym miejscu - tylko od Ciebie zależy, dokąd zabierzesz ten niezawodny duet.

Logitech image
Logitech image
PAKUJEMY ODPOWIEDZIALNIE!
Opakowanie zestawu The Pebble 2 Combo pochodzi z materiałów certyfikowanych przez FSC™ – organizację wspierającą zrównoważoną gospodarkę leśną oraz innych, kontrolowanych źródeł. Wybierając ten zestaw, wspierasz odpowiedzialne gospodarowanie materiałami pochodzącymi z drewna.
Logitech image
CERTYFIKAT NEUTRALNOŚCI EMISYJNEJ
Wpływ węglowy produktu oraz opakowania został zredukowany do zera dzięki inwestycji Logitech w projekty kompensacji i usuwania dwutlenku węgla.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Logitech image

MYSZ PEBBLE 2

M350S

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Logitech image

KLAWIATURA PEBBLE KEYS 2

K380S

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Logitech image

ZESTAW PEBBLE 2

COMBO

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Logitech image

ZESTAW PEBBLE 2

COMBO DLA MAC

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ