Najwyższy poziom rozrywki

z TV Philips

Zobacz wszystkie

Rzuć nowe światło na rozrywkę z telewizorami Ambilight od Philips

Ambilight
Seria 7906
Seria 7506

Ambilight

Tylko od firmy Philips

Gdyby można było nie tylko oglądać telewizję, ale wręcz ją poczuć? W telewizorze Philips Ambilight inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym. Ekran będzie wydawał się większy, akcja będzie jeszcze bliżej Ciebie, a muzyka zyska świetlną oprawę.

Poznaj najlepsze TV z tej serii

Seria 7906

Tylko od firmy Philips

Telewizory Philips serii 7906 z systemem Android oferują Ci rozrywkę, którą lubisz, zawsze kiedy chcesz. Możesz dostosować ekran główny, tak aby wyświetlać ulubione aplikacje, co ułatwia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i programów. Steruj telewizorem za pośrednictwem urządzeń kompatybilnych z Asystentem Google za pomocą głosu lub zdalnej aplikacji Android TV.

Poznaj najlepsze TV z tej serii

Seria 7506

Tylko od firmy Philips

SAPHI jest szybkim i intuicyjnym systemem operacyjnym, który sprawia, że korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność. Ciesz się doskonałą jakością obrazu oraz łatwym dostępem do przejrzystego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk. Z łatwością korzystaj ze swojego telewizora i szybko przechodź do popularnych aplikacji Philips Smart TV, takich jak YouTube czy Netflix.

Poznaj najlepsze TV z tej serii