RTX. It’s On.

Ciesz się absolutnie najlepszymi wrażeniami w Widmie wolności na platformie GeForce RTX z serii 40.

Przygotuj swój komputer na Widmo wolności, utrzymany w klimacie szpiegowskiego thrillera nowy dodatek do gry Cyberpunk 2077, wzbogacony o pełny ray tracing, aby uzyskać najbardziej wciągającą grafikę, oraz DLSS 3 dla niezrównanej wydajności. Wróć jako cybernetycznie wzmocniony najemnik V i wyrusz na pełną intryg szpiegowską misję o wysoką stawkę, aby ocalić prezydentkę Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. W niebezpiecznej dzielnicy Dogtown musisz zawierać sojusze w sieci zniszczonych relacji i złowrogich politycznych machinacji. Czy Ty i Twój komputer macie to, czego potrzeba do przetrwania?
GeForce RTX

Obejrzyj zwiastun

Zwiększ wydajność

Zagraj w Widmo wolności z pełnym ray tracingiem i DLSS 3 na platformie GeForce RTX z serii 40
„Cyberpunk 2077: Widmo wolności”, ustawienia maksymalne i tryb RT „Overdrive”.
Superrozdzielczość DLSS i rekonstrukcja promieni na układach RTX z serii 20, 30 i 40. Generowanie klatek na układach RTX z serii 40.
i9-12900K, 32 GB pamięci RAM, 64-bitowy system Windows 11. RTX 4060 Ti 8 GB, RTX 3080 12 GB, RTX 3060 12 GB. Ostateczna wydajność może się różnić.

Pełny ray tracing

Podkręć ray tracing aż do poziomu Overdrive

Zakosztuj rozgrywki w Widmie wolności z pełnym ray tracingiem, znanym również jako path tracing, zapewniającym najbardziej wciągające wrażenia dzięki GeForce RTX z serii 40. Pełny ray tracing realistycznie symuluje wszystkie właściwości światła emitowanego z nieograniczonej liczby źródeł, zapewniając fizycznie poprawne cienie, odbicia i globalne oświetlenie na wszystkich obiektach.

NVIDIA DLSS 3

Maksimum FPS. Maksimum jakości. Z potęgą SI.

DLSS to rewolucyjna technika i przełom w grafice opartej na SI, znacząco zwiększająca wydajność. Technika DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego układów graficznych GeForce RTX z serii 40, korzysta z SI do tworzenia dodatkowych klatek i poprawy jakości obrazu.
Zarejestrowano na karcie GeForce RTX 4090 w rozdzielczości 3840 × 2160, z nowym trybem ray tracingu Overdrive i DLSS 3.5; wersja przedpremierowa.

Przygotuj swój komputer dzięki GeForce RTX z serii 40