Łącz,
współpracuj,
twórz

z aplikacjami opartymi na chmurze.
Bezpieczne rozwiązanie dla rozwoju Twojego biznesu

KUP TERAZ

Microsoft 365 Business Standard

Zupełnie nowy sposób pracy

Microsoft 365 Business Standard to zestaw aplikacji i narzędzi poprawiających produktywności, ułatwiających kontakt oraz gwarantujących bezpieczeństwo Twojej firmie.
Usprawnij pracę i wspieraj kreatywność swoich pracowników. Zdobądź narzędzia, których potrzebujesz, aby bezpiecznie się rozwijać!

Word

Word

Excel

Excel

PowerPoint

PowerPoint

Outlook

Outlook

Teams

Teams

OneDrive

OneDrive

SharePoint

SharePoint

Exchange

Exchange

Clipchamp

Clipchamp

Loop

Loop

Twórz wydajne procesy

Loop

Loop

SharePoint

SharePoint

Teams

Teams

OneNote

OneNote

PowerPlatform

PowerPlatform

Buduj bazy danych i dziel się wiedzą.
Twórz wydajnie środowisko pracy i automatyzuj procesy za pomocą niestandardowych aplikacji.1

Planner

Planner

SharePoint

SharePoint

Bookings

Bookings

OneDrive

OneDrive

Zyskaj aplikacje oraz narzędzia usprawniające procesy biznesowe, spójne zarządzanie projektami oraz zasobami firmy. Popraw procesy wdrażania pracowników, szkolenia, prowadzenie księgowości oraz HR.

Wzmocnij wizerunek swojej marki

Utrzymuj silną obecność na rynku dzięki funkcjom opartym na sztucznej inteligencji, które pomogą Ci zbudować profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Twórz efektowne materiały marketingowe, branding, zapytania ofertowe, prezentacje biznesowe i produktowe oraz narzędzia reklamowe.

PowerPoint

PowerPoint

Clipchamp

Clipchamp

Word

Word

Wzmacniaj kontakt z klientami

Loop

Loop

OneNote

OneNote

Teams

Teams

Outlook

Outlook

Połącz szczegóły i zaplanuj harmonogram pracy.

Teams

Teams

Wypróbuj podsumowanie spotkań, dostęp dla gości, korzystaj z tablicy na spotkaniach i twórz kanały.

Excel

Excel

Śledź spostrzeżenia klientów i inne dane, aby odkryć nowe możliwości rozwoju.

Bookings

Bookings

Wykorzystaj potencjał swoich klientów i zyskaj nowe źródła finansowania.

Chroń swoje dane, urządzenia i pracowników

SharePoint

SharePoint

Outlook

Outlook

Admin

Admin

Zapewnij bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu kontroli tożsamości oraz dostępów. Chroń swoją firmę przed zagrożeniami e-mailowymi, cyberprzestępczością i zarządzaj urządzeniami mobilnymi.

Secure devices

Secure devices

Zachowaj kontrolę nad urządzeniami, które łączą się z zasobami Twojej firmy. Ustalaj zasady konfiguracji i nadawaj dostępy.

Single sign-on

Single sign-on

Bezpieczniejsze opcje logowania do aplikacji innych niż Microsoft 365 z tymi samymi uprawnieniami.

Copilot

Przygotuj się na sztuczną inteligencję
z Business Standard

Przejście na Microsoft 365 Business Standard zapewnia nieustanne automatyczne aktualizację, a co za tym idzie najnowsze funkcje i dodatki, takie jak Copilot. Jako asystent AI w pracy, Copilot daje więcej funkcji opartych na sztucznej inteligencji co wpływa na poprawę produktywność, pobudza kreatywność i podnosi poziom bezpieczeństwa.

Gdy dodasz Copilot do Microsoft 365, zostanie on zaimplementowany w Twoich aplikacjach pakietu Business Standard. Możesz wykorzystać AI w analizie danych, tworzeniu treści oraz usprawnianiu przetwarzania wiadomości e-mail.

Jakie są różnice?

Microsoft 365

Microsoft 365 to subskrypcja obejmująca najbardziej aktualne i zaawansowane funkcje w jednym środowisku. Dzięki subskrypcji zyskujesz nie tylko dobrze znane już aplikacje pakietu Office, ale również funkcje dostarczane z platformą Microsoft 365 powiększone o zasoby chmury. Zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszej wersji oprogramowania oraz aktualizacji zabezpieczeń wraz ze wsparciem technicznym bez dodatkowych kosztów.

Office 2021

Office 2021 to jednorazowy zakup licencji gwarantujący dostęp do klasycznych aplikacji pakietu Office. Nie daje możliwości przechowywanie danych w chmurze, dostępu do aplikacji Team, SharePoint, czyli dodania Copilot. Jest to licencja dla jednego użytkownika z możliwością zainstalowania jedynie na jednym urządzeniu. Nie ma możliwości jej przeniesienia lub aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania, chyba że zdecydujesz się na zakup nowej licencji w pełnej cenie.

Jeszcze lepiej razem,
WorkMagic na urządzeniach
z systemem Windows 11 Pro3

Urządzenia z systemem Windows 11 Pro i Microsoft 3653 to kompletne rozwiązanie, łączące nowoczesny, bezpieczny, zoptymalizowany pod kątem AI system operacyjny. Postaw na produktywność i współpracę dzięki pracy w chmurze oraz pakietom aplikacji i usług. Pracuj szybciej i mądrzej.

Gotowi żeby zacząć
z Microsoft 365 Business Standard?

KUP TERAZ
shop laptop