Gotowy na
podbój rynku?
Dołącz do Marketplace Morele
To jest skuteczne

Startuj nawet w

12

godz.

od zgłoszenia

Docieraj do

5

mln

Klientów
miesięcznie

To jest proste!
1
IntegrujeMY
Bezpłatnie poprowadzimy Cię przez cały proces integracji z Twoją platformą sprzedażową. Zrealizujemy za Ciebie cały proces weryfikacji i publikacji oferty.
2
PromujeMY
Wypromujemy Twoje produkty, aby trafiły do największego grona Klientów. Włączymy Twoją ofertę w strategię promocji i komunikacji marketingowej z wykorzystaniem wewnętrznych i zewnętrznych narzędzi marketingowych.
3
Ty sprzedajesz
Rozliczymy się z Tobą w efektywnościowym modelu sprzedaży, w którym każda kategoria produktowa ma swoją rynkową stawkę prowizyjną. Prowizja pobierana jest od zrealizowanego zamówienia z pominięciem kosztu wysyłki.
To jest potwierdzone

Razem z morele.net uruchomiliśmy dedykowaną stronę komunikującą wybrane laptopy poleasingowe w atrakcyjnych cenach. W trakcie trwania kampanii nasz obrót w marketplace morele zwiększył się o 49%. Jesteśmy zadowoleni z współpracy i planujemy kolejne kampanie marketingowe.

Natalia Dźwigaj
Specjalista ds. marketingu

Współpraca z Morele.net zapewniła nam dobrze zoptymalizowany, dodatkowy kanał sprzedaży. Automatyzacja procesów i wzorowa komunikacji pozwalają nam wspólnie działać w sprawny sposób, dzięki czemu jesteśmy spokojni o satysfakcję końcowego klienta. Cenimy sobie współprace z Morele.net i optymistycznie patrzymy na jej rozwój.

Maciej Siejak
Specjalista ds. marketingu

Pomimo iż nasza współpraca rozpoczęła się niespełna 3 miesiące temu już teraz śmiało mogę powiedzieć, ze integracja z firmą Morele.net była bardzo dobrym posunięciem, chociażby ze względu na możliwość dotarcia do jeszcze większego grona klientów. Sama integracja przebiegła bardzo sprawnie, przez co w bardzo krótkim odstępie czasu nasze produkty były już widoczne na platformie sprzedażowej, co oczywiście zaowocowało w nowe zamówienia. Współpraca jest perspektywiczna i nastawiona na rozwój.

Paweł Foltyn
Specjalista ds. sprzedaży

Szczerze polecam współpracę z morele.net ze względu na szybką
i sprawną integrację, bardzo dobry i merytoryczny kontakt z opiekunem oraz oczywiście dodatkową sprzedaż, którą ta współpraca generuje.

Paweł Gułaś
General Manager w Gimmik.net

Szybka i bez problemowa integracja w marketplace morele.net pozwoliła uruchomić sprzedaż oraz zwiększyć obroty firmy. Wspólne kampanie pozwalają pozyskać nowych oraz zwiększyć grono zadowolonych klientów, co ma bezpośrednie przełożenie na wzrost przychodów naszej firmy.

Michał Krupski
Kierownik Działu Handlowego

Współpraca z Morele.net trwa już od dłuższego czasu. Przez cały czas wspólnych działań osiągnęliśmy znaczny wzrost sprzedaży. Działania marketingowe proponowane przez Morele.net są naprawdę przemyślane. Wierzymy, że nasza współpraca będzie trwała dalej i przyniesie obopólne korzyści.

Filip Dworczak
Head of e-commerce

Dzięki prezentacji naszej oferty w Marketplace Morele udało nam się zwiększyć dotarcie do grupy docelowej i skutecznie zwiększyć sprzedaż. Integracja jest prosta, a Opiekun Konta po stronie Morele zawsze reaguje na nasze, wciąż zmieniające się potrzeby.

Arkadiusz Bomba
e-commerce manager
Jak to działa?
1
Klient umieszcza w koszyku Twój produkt, wybiera metodę dostawy i dokonuje płatności, a środki trafiają bezpośrednio do Ciebie.
2
Rozpoczynasz kompletację
 i potwierdzasz przyjęcie zamówienia.
3
Finalizujesz przekazując numer listu przewozowego wraz z trackingiem.
4
Trzymaj jakość zamówień, aby stać się Zaufanym Sprzedawcą!
Integrujemy z platformami
Umożliwiamy intergacje z przedstawionymi platformami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie inegracji zajrzyj do Centrum Pomocy, a następnie wybierz interesujący Cię serwis, lub przejdź do instrukcji klikając w logo platformy.
Otwórz centrum pomocy
baselinker idosell atomstore sellintegro skyshop redcart shoper selly apilo
Podbijaj rynek! Zostań Sprzedawcą
Z przykrością informujemy, że obecnie nie prowadzimy nowych projektów integracji. Uzupełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w przyszłości.
Dziękujemy za wyrozumiałość.
Oni już sprzedają

oraz 1500 innych firm

Pytania i odpowiedzi
Czym jest Marketplace i jak mogę go wykorzystać?

Marketplace to pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku e-commerce, które pozwala na alternatywne opcje zakupów i sprzedaży. Dzięki rozbudowanej sieci partnerów biznesowych Grupy Morele.net masz dostęp do szerokiej bazy ofert o krótszym czasie dostawy oraz większej dostępności. Dodatkowo masz dostęp do wysyłki produktów, które nie znajdują się aktualnie w magazynach Grupy Morele.net, a dostępne są u naszych sprzedawców.

Poznaj korzyści dla sprzedawców i dla klienta >

Jakie korzyści zapewnia Marketplace?

 • Szeroka grupa docelowa Klientów
 • Platformę do sprzedaży i obsługi klienta
 • Skuteczny Marketing
 • Indywidualne podejście do Sprzedawcy
 • Brak opłat za integrację
 • Konkurencyjne warunki współpracy
Poznaj szczegóły korzyści >

Jak dołączyć do grona Sprzedawców?

To proste! Proces wdrożenia nowego Dostawcy w Marketplace Grupy Morele realizujemy w 3 krokach: rejestracji Sprzedawcy, integracji oferty, rozpoczęcia sprzedaży. Przez cały proces przeprowadzi Państwa wyznaczony Opiekun - Key account manager.

Zostań sprzedawcą Morele Markeplace! >

Jakie korzyści zapewnia Morele Max?

Morele Max dla Twojego biznesu - dlaczego warto?

 • Lepsza widoczność
 • Większa sprzedaż
 • Dodatkowe promowanie

Jak dołączyć do Morele MAX?

 • Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected], aby otrzymać umowę.
 • Udostępnij regulamin zwrotów na karcie sklepu. Jeżeli chcesz zaktualizować warunki prześlij je do nas na adres: [email protected] lub bezpośrednio do swojego opiekuna.
 • Zapoznaj się z warunkami usługi i odeślij do nas podpisany skan umowy na adres: [email protected] z tytułem Aktywacja Morele Max.
Dowiedz się więcej o korzyściach >

Jakie są stawki prowizyjne?

Z tytułu wykonania zawartej Umowy Partner zapłaci Morele.net wynagrodzenie, które będzie stanowić określony procent od obrotu brutto osiągniętego przez Partnera z tytułu sprzedaży Produktów za pośrednictwem Platformy Marketplace w danym okresie rozliczeniowym (dalej jako: „Wynagrodzenie”). Procent od obrotu brutto będzie zgodny ze stawkami prowizyjnymi do umowy Marketplace. Okresem rozliczeniowym przyjętym przez Strony jest okres jednego miesiąca.

Poznaj stawki prowizyjne dla różnych kategorii >