Laptopy z układami GeForce RTX™ z serii 40

WIĘCEJ NIŻ SZYBKIE

Układy GPU NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 40 napędzają najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Zbudowane w oparciu o ultrawydajną architekturę NVIDIA Ada Lovelace, zapewniają ogromny skok wydajności dzięki opartej na SI technice DLSS 3 i umożliwiają tworzenie realistycznych wirtualnych światów w pełni opartych na ray tracingu. Ponadto zestaw technik Max-Q optymalizuje wydajność, pobór mocy, czas pracy na zasilaniu akumulatorowym i właściwości akustyczne, zapewniając najwyższą efektywność.
rtx40

Absolutnie najlepsza platforma dla graczy i twórców

Oparte na układach GeForce RTX™ z serii 40 oraz DLSS 3

GTC
Nowe multiprocesory strumieniowe
Nawet dwukrotnie wyższa wydajność i energooszczędność
Rdzenie Tensor czwartej generacji
Nawet czterokrotnie wyższa wydajność z DLSS3 - w porównaniu z klasycznym renderingiem
Rdzenie RT trzeciej generacji
Nawet dwukrotnie wyższa wydajność ray tracingu
Najnowocześniejsze układy GPU do laptopów
Architektura NVIDIA Ada Lovelace
Wydajność akcelerowana SI
NVIDIA DLSS 3
Zoptymalizowana moc i wydajność
Techniki NVIDIA Max-Q
Realistyczna i wciągająca grafika
Rdzenie dedykowane ray tracingowi
Podkręć swoją kreatywność
NVIDIA Studio
Responsywność, która daje wygraną
Platforma NVIDIA Reflex o niskich opóźnieniach
Stworzone z myślą o strumieniowaniu
Enkoder NVIDIA aplikacja NVIDIA Broadcast
Wydajność i niezawodność
Sterowniki Game Ready oraz Studio

NVIDIA DLSS 3

Wyższa wydajność dzięki mocy SI

DLSS to rewolucyjna technika i przełom w grafice opartej na SI, znacząco zwiększająca wydajność. Technika DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego w laptopach z układami graficznymi GeForce RTX™ z serii 40, wykorzystuje SI do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości.
DLSS3
Zarejestrowano na przedprodukcyjnym laptopie z układem GPU GeForce RTX 4090 do laptopów, w rozdzielczości 2560 × 1440. Wydajność zależy od modelu laptopa; skontaktuj się z producentem, aby zapoznać się z konkretnym modelem i specyfikacją.
Cyberpunk

Ray tracing

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada wyzwala całą potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki mocy obliczeniowej laptopów z układami RTX z serii 40 i trzeciej generacji rdzeni RT, jak nigdy wcześniej, możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów.

Techniki NVIDIA Max-Q

Zoptymalizowana moc i wydajność

NVIDIA Max-Q* to zestaw technik opartych na SI, które optymalizują działanie laptopów, aby zapewnić wysoką wydajność w smukłej formie.

Kluczowe technologie:

1
Dynamic Boost - wykorzystuje SI do automatycznej optymalizacji podziału mocy pomiędzy układem GPU, jego pamięcią i procesorem, aby zwiększyć wydajność.
2
Battery Boost - ustala optymalną równowagę między użyciem mocy przez układ GPU i procesor, rozładowywaniem akumulatora, jakością obrazu i częstotliwością renderowania klatek, aby zapewnić dłuższy czas pracy na zasilaniu akumulatorowym.
3
Rapid Core Scaling - w trakcie działania przydzielana jest optymalna liczba rdzeni, taktowanych wyższymi częstotliwościami, zapewniając w trakcie podróży wyższą wydajność podczas intensywnej pracy twórczej i w aplikacjach z dziedzin STEM.
4
CPU Optimizer - umożliwia układowi GPU optymalizację wydajności, temperatury i poboru mocy procesora.
5
WhisperMode - wykorzystuje algorytmy oparte na SI do zarządzania prędkością wentylatorów w połączeniu z temperaturami procesora, układu GPU i systemu, aby zapewnić doskonały poziom ciszy i najwyższą możliwą wydajność.
6
DLSS - korzysta z SI, aby zapewnić ogromny wzrost wydajności.
7
Advanced Optimus - zapewnia długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym oraz płynną rozgrywkę bez zacinania się i efektu rozchodzenia się obrazu dzięki G-SYNC.
8
Resizable BAR - umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w grach.
9
Optymalne ustawienia w grze - funkcja zapewniająca najlepszą równowagę między wydajnością i jakością obrazu. Następnie, w oparciu o układ graficzny, procesor i wyświetlacz komputera, automatycznie konfigurowane są spersonalizowane ustawienia graficzne.

NVIDIA Reflex

Zwycięstwo mierzone w milisekundach.

Technika NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, stwarzając absolutną przewagę podczas rozgrywki. Stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, Reflex pozwala szybciej namierzać cel, zapewnia krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych.

Najlepsze narzędzia dla branży kreatywnej.

NVIDIA Studio

Twoje pomysły, akcelerowane przez NVIDIA Studio.

Wznieś projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Oparte na nowym, dedykowanym sprzęcie karty RTX z serii 40 udostępniają niezrównany poziom wydajności w renderingu 3D, edycji wideo i projektowaniu graficznym. Ciesz się bogatymi funkcjami akceleracji RTX w najlepszych aplikacjach kreatywnych, sterownikami NVIDIA Studio światowej klasy, zaprojektowanymi pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestawem wyjątkowych narzędzi, które zaprzęgają moc platformy RTX w kreatywnych przepływach pracy wspomaganych SI.
Enkoder NVIDIA

Strumieniowanie jak z marzeń.

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice oraz niezakłócanej, wysokiej jakości transmisji na żywo. Karty GeForce RTX z serii 40, korzystając z enkodera NVIDIA ósmej generacji (NVENC), wprowadzają nową erę transmitowania w wysokiej jakości dzięki obsłudze kodowania kolejnej generacji – AV1 – zaprojektowanego z myślą o zapewnieniu wyższej wydajności niż kodowanie H.264, obsługując fenomenalnie strumieniowanie w wyższych rozdzielczościach. Co więcej, wyjątkowe optymalizacje w aplikacjach do strumieniowania na żywo pozwolą zawsze zapewnić Twojej widowni to, co najlepsze.
NVIDIA Broadcast

Twoje domowe studio, oparte na SI.

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne pomieszczenie w domowe studio – wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i połączenia wideo dzięki potężnym efektom opartym na SI, jak wirtualne tło, usuwanie szumów czy echa pomieszczenia i nie tylko.
NVIDIA Omniverse

Połącz swoje kreatywne światy z wszechświatem możliwości.

NVIDIA Omniverse™ to platforma współpracy w zakresie projektowania 3D, w ramach zestawu narzędzi NVIDIA Studio dla twórców. Stworzona, aby przyspieszyć tok pracy, połączyć aplikacje i zasoby w celu szybkiego urzeczywistnienia Twoich pomysłów.
NVIDIA Canvas

Aplikacja, która w malarstwie stawia na SI.

Użyj SI, aby przekształcić proste pociągnięcia pędzlem w realistyczne pejzaże. Szybko stwórz obraz tła lub przyspiesz poszukiwanie koncepcji, aby poświęcić więcej czasu na wizualizację pomysłów.
NVIDIA Omniverse: w przypadku laptopów zalecamy układy graficzne RTX 4060 lub wyższe

Wyposaż się do szkoły

Od inżynierii i architektury po ekonomię, sztuczną inteligencję i analitykę danych – laptopy z układami GeForce RTX™ z serii 40 są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Uruchamiają najlepsze aplikacje STEM i przyspieszają zadania z dziedziny projektowania 3D, symulacji i analizy danych, czyniąc je idealnym rozwiązaniem dla osób uczących się i szukających laptopa, który z łatwością poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Oparte na SI funkcje dedykowane zdalnej nauce i współpracy ułatwiają łączenie się z osobami wykładającymi i znajomymi z grupy. Wyjdź z laboratorium, szybciej ukończ zadane prace i wykorzystaj możliwości kształcenia się z GeForce.

Dodatkowe możliwości i korzyści

Sterowniki Game Ready
Sterowniki GeForce Game Ready zapewniają najlepsze wrażenia w Twoich ulubionych grach. Zostały precyzyjnie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych, zapewniając maksymalną wydajność i niezawodność.
GeForce Experience
Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo, zrzuty ekranowe oraz transmisje na żywo swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.
NVIDIA G-SYNC
Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy wysokich częstotliwościach odświeżania, a także obsługą techniki HDR i wielu innych. Oto absolutnie doskonały wyświetlacz gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla entuzjastów gier.
NVIDIA Ansel
Przekształć swoje zrzuty ekranowe w prawdziwe dzieła sztuki dzięki temu potężnemu, dostępnemu z poziomu gry narzędziu, które umożliwia wykonywanie zrzutów ekranowych w trybie 360, HDR i superrozdzielczości.
Rzeczywistość wirtualna
Najwyższa wydajność graficzna zapewnia najbardziej płynne i wciągające wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.
Resizable BAR
Resizable BAR to zaawansowana funkcja PCI Express, która umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w wielu grach.
* Sprawdź na stronie producenta informacje na temat obsługi określonych technik NVIDIA.