Bądź power, bądź smart!
Myjki Kärcher z pełną kontrolą.

Myjki
Smart
Control

Myjki Smart Control

Linia urządzeń Smart Control wyposażona jest w pistolet wysokociśnieniowy z wyświetlaczem LCD, pokazującym na ekranie wybrane ciśnienie wody oraz przyciski do łatwej regulacji ciśnienia. Możliwość połączenia Bluetooth z telefonem umożliwia sterowanie ustawieniami ciśnienia również z poziomu aplikacji mobilnej oraz łatwe wysyłanie zalecanego ciśnienia z telefonu do pistoletu spryskującego.
Urządzenia Smart Control posiadają również tryb Boost, który pozwala chwilowo zwiększyć maksymalne ciśnienie urządzenia o dodatkowe 15 bar. Jest to szczególnie przydatne przy czyszczeniu najbardziej zabrudzonych powierzchni. Dzięki lancy 3 w 1 Multi Jet urządzenie umożliwia łatwą zmianę rodzaju strumienia oraz uruchomienie podawania środka czyszczącego tylko przez obrót lancy. Wyposażenie obejmuje również system Plug ’n’ Clean który ułatwia szybką zmianę środka czyszczącego, wysokiej jakości teleskopowy uchwyt wykonany z aluminium, system Quick Connect, dzięki któremu bez trudu podłączysz oraz odłączysz od urządzenia wąż wysokociśnieniowy oraz pistolet.
Kärcher

Bądź Smart

Z urządzeniem Smart Control, możesz wysłać zalecany poziom ciśnienia ze smartfona do pistoletu spryskującego. Nie musisz regulować ciśnienia przyciskami na pistolecie – wszystko jest gotowe.

Więcej mocy

Tryb Boost z dodatkową mocą czyszczenia +15 bar, zwiększa wydajność czyszczenia i pozwala zaoszczędzić czas. 
Kärcher
Kärcher App

Jeszcze więcej informacji!

Sprawdź ile wody i czasu zaoszczędziłeś! Czujnik wewnątrz urządzenia wysokociśnieniowego mierzy nie tylko zużycie wody, ale również czas pracy oraz temperaturę.

Dodatkowy rok gwarancji!

Zarejestruj się na stronie, aby przedłużyć gwarancję do 3 lat!
Kärcher warranty
Przejdź do urządzeń Smart Control >>

Myjki
Power
Control

Myjki Power Control

Zostań ekspertem w czyszczeniu oraz poznaj wszystkie możliwości swojej myjki wysokociśnieniowej. Dzięki nowej aplikacji Home & Garden będziesz miał swojego osobistego doradcę zawsze pod ręką. Pobierz aplikację, dodaj w niej swoje urządzenie i korzystaj z wiedzy największego producenta technologii czyszczenia na świecie. Konsultant w aplikacji udzieli praktycznych wskazówek w zakresie sposobów czyszczenia oraz czyszczonych przedmiotów np. wskaże optymalny poziom ciśnienia, który należy wybrać podczas czyszczenia określonej powierzchni / przedmiotu. Cała wiedza w jednym palcu!

Myjki Power Control

Linia urządzeń Power Control została wyposażona w pistolet wysokociśnieniowy, który bezpośrednio na ekranie pokazuje wybrane ciśnienie podawanej wody. W łatwy sposób zmienisz ciśnienie oraz uruchomisz podawanie środka czyszczącego. Wyposażenie obejmuje również system Plug ’n’ Clean* który ułatwia szybką zmianę środka czyszczącego, wysokiej jakości teleskopowy uchwyt* wykonany z aluminium, system Quick Connect dzięki któremu bez trudu podłączysz oraz i odłączysz od urządzenia wąż wysokociśnieniowy oraz pistolet.
*dotyczy wybranych modeli
Kärcher App

Kontrola podstawą zaufania

Zdjęcia poglądowe pozwalają upewnić się, że nic nie brakuje, a lista części pozwoli na zidentyfikowanie każdego elementu.

Montaż urządzenia łatwy jak nigdy dotąd

Dzięki praktycznej foto instrukcji dowiesz się jak masz zmontować każdy element. Dodatkowo krótki opis wyjaśnia dodatkowe szczegóły.
Kärcher App
Kärcher App

Poznajmy się jeszcze lepiej

Opis wszystkich ważnych elementów, również wyposażenia oraz tyłu urządzenia.

Sam zdecyduj od czego zaczniesz

Wybierz obiekt czyszczony, aby skorzystać z managera zastosowań.
Kärcher App
Kärcher App

Twój asystent na każde skinienie palcem

Konsultant zastosowań pomaga w szczegółowych krokach uzyskać najlepszy rezultat czyszczenia. Tylko 8 kroków doprowadzi Cię do idealnego efektu. Manager zastosowań oferuje całą wiedzę Kärcher na temat czyszczenia.

Rejestrowanie bez wizyty w urzędzie

Jeśli dokupisz dodatkowe wyposażenie nie zapomnij dodać go w aplikacji. Na podstawie zarejestrowanych produktów, manager zastosowań tworzy twoją własną najlepszą metodę czyszczenia. Na podstawie tych informacji możesz otrzymać rekomendacje kolejnych produktów dla jeszcze lepszych efektów.
Kärcher App
Kärcher App

Bo pytania nie powinny pozostawać bez odpowiedzi

Na te najczęściej zadawane, zebraliśmy dla Ciebie odpowiedzi w jednym miejscu, abyś nie musiał tracić czasu na poszukiwania rozwiązania.

My również nie lubimy awarii

Zapewnij sobie bezpieczeństwo i długie działanie swojego urządzenia. Wszystko co musisz wiedzieć o konserwacji i pielęgnacji.
Kärcher
Kärcher

Zwiększ swój zasięg!

Jeszcze dłuższy wąż wysokociśnieniowy:
+ 1 metr dla serii K 2 – K 3
+ 2 metry dla serii K 4 – K 5
* W porównaniu z serią Full Control, X-Range lub Compact.
** Nie dotyczy serii K 7

1 m lub 2 m gratis!

Praktycznie piękne

Wygląd ma znaczenie poza tym nowa konstrukcja wprowadza kilka użytecznych rozwiązań.
Kärcher
Przejdź do oferty urządzeń Power Control >>