GRA.
STREAMOWANIE.
POSTĘP.

Skorzystaj z niezwykłej wydajności i jakości grafiki gier i streamowania dzięki kartom graficznym AMD Radeon™ RX 7700 XT i RX 7800 XT opartym na architekturze AMD RDNA™ 3. Zanurz się w nowej generacji komputerów stacjonarnych z jednymi z najbardziej zaawansowanych wyświetlaczy o wysokiej częstotliwości odświeżania z 16 GB pamięci GDDR6, nową technologią generowania klatek, zaawansowanym śledzeniem promieni, akceleratorami SI, kodowaniem AV14 oraz obsługą najnowszej technologii DisplayPort™ 2.1. Karty graficzne Radeon™ RX 7700 XT i RX 7800 XT zapewniają niesamowite wrażenia z gry i streamowania w rozdzielczości 1440p z dodatkową pamięcią wideo do obsługi trybu 4K.

GRA

Karty graficzne AMD Radeon™ RX 7700 XT i RX 7800 XT wyznaczają nowy poziom wydajności dla graczy. Wyposażone w nawet 16 GB pamięci GDDR6, zunifikowane jednostki obliczeniowe AMD RDNA™ 3 i funkcje nowej generacji, które zapewniają ultraszybką, ultrapłynną wydajność w grach w rozdzielczości 1440p, a także elastyczność umożliwiającą skorzystanie z ultraszczegółowej grafiki w rozdzielczości 4K. Zanurz się w realistycznym świecie, korzystając z silnika graficznego AMD Radiance Display™ i interfejsu DisplayPort™ 2.1, aby uzyskać do 68 miliardów kolorów podczas odtwarzania filmów oraz obsługę nawet do 8K.

STREAMOWANIE

Przygotuj się na nową generację wysokiej jakości transmisji strumieniowej w ulubionym oprogramowaniu OBS Studio dzięki nowym sprzętowym nadajnikom AV14. Dzięki lepszej wydajności kodowania i lepszej jakości obrazu podczas przesyłania strumieniowego karty graficzne Radeon™ RX 7700 XT i 7800 XT są najlepszym rozwiązaniem typu plug-and-play dla graczy i streamerów. Włącz funkcję AMD Noise Suppression5 wykorzystującą SI do wygłuszenia dźwięku otoczenia, aby bez przeszkód komunikować się ze swoją widownią lub drużyną.

POSTĘP

Połącz karty graficzne AMD Radeon™ RX 7700 XT i 7800 XT z procesorami AMD Ryzen™, aby uzyskać dostęp do inteligentnych technologii AMD3. Odblokuj niewiarygodną wydajność i zyskaj przewagę w grach. Poszerz możliwości swoich kart graficznych AMD Radeon™ serii RX 7000, korzystając z aplikacji AMD Software: Adrenalin Edition™ z najnowszymi sterownikami gwarantującymi najwyższą jakość rozgrywki.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ.
MAKSYMALNA JAKOŚĆ

Technologia AMD FidelityFX™ Super Resolution (FSR)1 przenosi technologię skalowania obrazu na wyższy poziom. Gwarantuje najwyższą jakość obrazu, jednocześnie zwiększając liczbę klatek w obsługiwanych grach.
AMD Radeon™ Super Resolution (RSR)2 wykorzystuje technologię FSR na poziomie sterownika, pozwalając uzyskać większą wydajność w tysiącach gier.
AMD FidelityFX

AMD Radeon™ RX 7700 XT

Skorzystaj z oferty

AMD Radeon™ RX 7800 XT

Skorzystaj z oferty