Frames Win Games

Najwyższy poziom FPS,
najniższe opóźnienia

Gry turniejowe, takie jak Counter-Strike 2, Call of Duty: Warzone czy Overwatch 2, wymagają maksymalnych częstotliwości generowania klatek. Uzyskaj niezbędną przewagę nad przeciwnikami i najniższe opóźnienia dzięki GeForce RTX i NVIDIA Reflex. Niezrównana wydajność. Niesamowita jakość obrazu. Najlepsza responsywność. Frames Win Games.
GeForce RTX

Zobacz, jak wygląda gaming z wysokim poziomem FPS
i niskimi opóźnieniami

Niezrównana wydajność

Gaming z wysokim FPS

Wydajniejsza karta graficzna zapewnia wyższe częstotliwości generowania klatek, pozwalając szybciej zobaczyć akcję na ekranie i zwiększając szansę na trafienie w cel. Układy GPU NVIDIA GeForce zapewniają najwyższy poziom FPS w grach turniejowych.
Średni poziom FPS przy 1080p, ustawienia maksymalne, procesor i9-12900K. Grę Counter-Strike 2 testowano na mapie Overpass w trybie turniejowym. Grę Call of Duty: Warzone testowano z DLSS w trybie „Quality” i z włączoną funkcją generowania klatek. Do obsługi monitorów 144 Hz, 240 Hz i 360 Hz zalecane częstotliwości generowania klatek to odpowiednio 144 FPS, 240 FPS i 360 FPS.

NVIDIA Reflex

Zwycięstwo mierzone w milisekundach.

Technika NVIDIA Reflex i układy graficzne GeForce RTX z serii 40 zapewniają najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, stwarzając absolutną przewagę podczas rozgrywki. Stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, technika Reflex pozwala szybciej namierzać cel, zapewnia krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych.
Tested on an RTX 4090 at 4K, Max Settings.

Najlepsza responsywność

Najniższe opóźnienia komputera

Ciesz się najlepszą responsywnością w grach turniejowych, takich jak Call of Duty: Warzone, Counter-Strike 2 i Overwatch 2 dzięki NVIDIA Reflex.
Opóźnienia systemu (ms) – mniej znaczy lepiej
i9-12900K, 1080p, ustawienia maksymalne, Reflex włączony. Grę Call of Duty: Warzone testowano z DLSS w trybie „Quality”.

NVIDIA G-SYNC

Rywalizacja bez efektu
rozchodzenia się obrazu

Wyświetlacze NVIDIA G-SYNC® są stworzone do rywalizacji, zapewniają wysokie częstotliwości odświeżania obrazu – nawet do 540 Hz – oraz płynną rozgrywkę bez efektu rozchodzenia się obrazu. Dzięki wyjątkowej responsywności, wbudowanemu trybowi e-sportowemu, analizatorowi Reflex i oszałamiającej jakości obrazu, wyświetlacze NVIDIA G-SYNC® zmienią Twoje podejście do rozgrywek turniejowych.

Sprzęt gotowy do walki

Zaopatrz się w gotowe do gier turniejowych karty graficzne, komputery stacjonarne i laptopy z układami GeForce RTX z serii 40.