Zamów w przedsprzedaży

Odkryj Night City!

Cyberpunk 2077 zabierze Cię do ogromnej metropolii położonej na kalifornijskim wybrzeżu. Night City to jedna z ostatnich dużych osad ludzkich w Ameryce. Rządzone przez megakorporacje, miasto jest jednym, wielkim skupiskiem gangów, bandytów i buntowników zwanych cyberpunkami. Wykorzystywana przez mieszkańców nowoczesna technologia umożliwia dowolną modyfikację ich organizmów. Dzięki niej można zwiększyć własne zdolności, a także zamienić ciało w żywą broń do walki z wrogami. Kim Ty staniesz się w tym brutalnym świecie?

Stwórz własną historię

W Cyberpunku 2077 możesz pokierować losami V – początkującego najemnika lub najemniczki, starającej się zdobyć wysoką pozycję w Night City. To Ty zdecydujesz, kim będzie ta postać. Rozbudowany kreator pozwala na dowolne dostosowanie jej wyglądu i cech szczególnych, natomiast od decyzji podjętych w trakcie rozgrywki zależeć będą jej losy. Wybierzesz karierę korposzczura korzystającego z obecnego układu sił panującego w mieście, staniesz się nomadem wędrującym po świecie w poszukiwaniu swoich szans czy może pozostaniesz ulicznikiem? Decyzja należy do Ciebie.

Prawdziwy RPG akcji

Czeka Cię mnóstwo dobrej zabawy. Cyberpunk 2077 to gra RPG, oferująca ciekawą, wciągającą fabułę oraz masę zadań do wykonania w świecie o otwartej strukturze. Eliminuj przeciwników z użyciem nowoczesnych broni i wszczepów, nawiązuj sojusze i dbaj o rozwój swojej postaci. I pamiętaj, że każda podjęta przez Ciebie decyzja niesie za sobą konsekwencje, które wpłyną nie tylko losy głównego bohatera, ale również na całe miasto Night City i jego mieszkańców. Każde zadanie możesz wykonać na różne sposoby, co pozwala Ci na przyjęcie własnego stylu gry.

Johny Silverhand

Fabuła gry Cyberpunk 2077 skupia się na tajemniczym czipie, który ma zapewnić nieśmiertelność. W odkryciu jego sekretów pomoże Ci Johny Silverhand – gwiazdor rocka, który zginął wiele lat temu, a teraz powraca w postaci świadomości zdigitalizowanej w posiadanym przez Ciebie czipie. Czy okaże się on Twoim sojusznikiem? A może stanie na drodze realizacji obranego celu? W grze Cyberpunk 2077 wszystko jest możliwe. To od Ciebie zależy, jak potoczą się losy V i w jakim kierunku potoczy się fabuła.