Informacja na temat Limitu Odnawialnego w sklepie Morele.net

Od 27 marca 2024 r. nie skorzystasz już w naszym sklepie z Limitu Odnawialnego Santander Consumer Banku jako formy płatności za zakupy.

Zachęcamy do skorzystania z kredytu ratalnego Santander Consumer Banku. To prosta i wygodna forma finansowania zakupów.

Wybierz eRaty z dostępnych form płatności za zakupy i wypełnij wniosek o kredyt.

Mam zadłużenie w moim Limicie - jak mogę je spłacać?

Zadłużenie w Limicie możesz spłacać na dotychczasowych zasadach. Raz w miesiącu otrzymasz z banku zestawienie z informacją o stanie zadłużenia, historią transakcji oraz terminem spłaty.
Limit spłacać możesz w dowolnym terminie przed datą spłaty. Możesz też wpłacać dowolną kwotę, większą niż ta minimalna wskazana w zestawieniu.

Gdzie sprawdzę saldo mojego Limitu?

Saldo Limitu Odnawialnego możesz w każdej chwili sprawdzić w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej Santander Consumer Banku.
Wejdź na stronę banku i pobierz aplikację lub zaloguj się do bankowości internetowej: https://santanderconsumer.pl/bankowosc-elektroniczna/

Czy mogę zrezygnować z Limitu?

Tak. Masz prawo wypowiedzieć umowę o Limit w dowolnym momencie bez podawania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych opłat. W przypadku wypowiedzenia umowy będziesz zobowiązany do spłaty całości zadłużenia w Limicie w ciągu 30 dni od daty rozwiązania umowy.

Jeśli mam dodatkowe pytania

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące Limitu Odnawialnego skontaktuj się z bankiem:
  • telefonicznie pod nr tel. 71 358 98 84 (opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora) - pracownicy banku dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00 oraz w weekendy w godzinach 9.00-21.00
  • drogą elektroniczną poprzez:
    • wypełnienie formularza kontaktowego na stronie internetowej banku www.santanderconsumer.pl
    • wysłanie wiadomości za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej;
  • pisemnie na adres banku: Santander Consumer Bank S.A., ul. Legnicka 48 B, 54-202 Wrocław
  • osobiście w oddziale banku – lista adresów oddziałów banku dostępna jest na stronie https://santanderconsumer.pl/mapa-oddzialow/